Godziny dostępności nauczycieli i kadry kierowniczej
Godziny dostępności nauczycieli i kadry kierowniczej LMK
w roku szkolnym 2023/2024
Lp. | Nauczyciele | Dzień | Godziny | Sala |
1. | Adamczewska Marzena | piątek | 7.50–8.50 | 106 |
2. | Andler Agnieszka | czwartek | 12.20–13.20 | 203 |
3. | Balcerzak Zdzisława | poniedziałek
co drugi tydzień |
9.35–10.35 | pokój nauczycielski |
4. | Błaszczyk Aneta | wtorek | 8.45–9.45 | pokój nauczycielski |
5. | Bordon Emilia | poniedziałek | 8.00–9.00 | 204 |
6. | Brodzińska Jolanta | poniedziałek | 8.45–9.45 | pokój nauczycielski |
7. | Chełminiak-Kapelińska Joanna | środa | 8.45–9.45 | 311 |
8. | Chęś Joanna | środa | 8.45–9.45 | pokój nauczycieli w-f |
9. | Chodoła Piotr | wtorek
środa |
8.15–8.45 | pokój nauczycielski |
10. | Drybs Jakub | wtorek
środy |
8.50–9.20
12.20–12.50 |
pokój nauczycielski |
11. | Duszeński Dariusz | środa | 12.30–13.30 | pokój nauczycielski |
12. | Giełdzińska Maria | poniedziałek | 14.00–15.00 | pokój nauczycielski |
13. | Gmys Paweł | poniedziałek
|
15.00–16.00 | 210 |
14. | Gorajek Anna | czwartek | 14.55–15.45
co 2 tygodnie |
gabinet logopedyczny |
15. | Haśkiewicz Jacek | pokój nauczycieli wf | ||
16. | Hoppe Eryk | poniedziałek | 8.50–9.50 | pokój nauczycielski |
17. | Iwan Agnieszka | poniedziałek | 9:40–10:25 | pokój nauczycielski |
18. | Jankowska-Pakulska Agata | środa | 11.30–12.30 | 302 |
19. | Jaskólska Małgorzata | wtorek | 13.15–14.15 | pokój nauczycielski |
20. | Jaworska Aneta | środa | 14.00–15.00 | gabinet dyrektora |
21. | Jóźwiak Małgorzata | środa | 9.05–9.35 | pokój nauczycielski |
22. | Kijewska Joanna | wtorek | 11.25–12:25 | 05 |
23. | Kleczewska Mariola | czwartek | 10.30–11.30 | 305 |
24. | Kłobukowski Miłosz | środa | 13.00–14.00 | gabinet wicedyrektora |
25. | Kołosowska Agnieszka | piątek | 8.45–9.45 | 205 |
26. | Kostrzewski Dariusz | piątek | 7:00–8:00 | 210 |
27. | Kowalewski Konrad | czwartek | 12:20–13:20 | świetlica multimedialna |
27. | Król Agnieszka | środa | 7.45–8.45 | 104 |
28. | Krzemińska Katarzyna | poniedziałek | 9.40–10.40 | 310 |
29. | Kuczkowski Paweł | środa
co drugi tydzień |
14:55–15:55 | 306 |
30. | Kwiatkowska Aleksandra | piątek | 11.30–12.30 | 07 |
31. | Kwiatkowska Magdalena | środa | 14.10–14.30 | pokój nauczycielski |
32. | Lewińska Dominika | środa | 11.25–12.25 | pokój nauczycieli wf |
33. | Lewiński Radosław | wtorek | 9.40–10.40 | pokój nauczycieli wf |
34. | Lichman-Wiatrowska Monika | wtorek | 9.40–10.40 | pokój nauczycielski |
35. | Łoboda Dariusz | piątek | 08.45–9.45 | 110 |
36. | Łodygowska Marta | czwartek | 11.45–12.25 | pokój nauczycielski |
37. | Łuczkowiak Emilia | poniedziałek | 13.00–14.00 | gabinet psychologa
i pedagoga |
38. | Łukomska Olga | piątek | 10:25–11:25 | pokój nauczycielski |
39. | Madajczyk Aleksandra | czwartek | 13.00–14.00 | gabinet psychologa
i pedagoga |
40. | Marczewska Aleksandra | wtorek | 12.30–13.30 | pokój nauczycielski |
41. | Michalska Ilona | czwartek | 7.50–8.50 | 303 |
42. | Młynarczyk-Kowalec | środa | 11.25–12.25 | pokój nauczycielski |
43. | Mróz Monika | piątek | 10.30–11.30 | pokój nauczycielski |
44. | Mularska-Henszel Beata | środa | 11.35–12.35 | pokój nauczycielski |
45. | Nieznańska Elizawieta | piątek | 11.25–12.25 | pokój nauczycielski |
46. | Nowak Ewa | wtorek | 8.40–9.40 | pokój nauczycielski |
47. | Orlikowska Renata | czwartek | 10.00–11.00 | gabinet pedagoga |
48. | Paliwoda Marta | wtorek
czwartek |
14.05–14.35 | 01
świetlica multimedialna M. Konopnickiej |
49. | Perlikowska Anita | poniedziałek | 8.00–8.45 | 208 |
50. | Piętowska Bożena | wtorek | 11.35–12.35 | 309 |
51. | Rutkowska Krystyna | wtorek | 13.15–14.15 | 206 |
52. | Stocki Piotr | czwartek | 14.00–15.00 | pokój nauczycielski |
53. | Szarfemberg Tomasz | czwartek | 8.45–9.45 | 209 |
54. | Szumińska Angelika | poniedziałek | 9.40–10.40 | pokój nauczycielski |
55. | Tyburska Agnieszka | piątek | 7:00–8:00
co 2 tygodnie |
07 |
56. | Ulanowski Tomasz | wtorek | 9:40–10:40 | pokój nauczycieli wf |
57. | Wasińska-Nalepka Joanna | środa | 7.45–8.45 | pokój nauczycielski |
58. | Wawrzonkoski Zbigniew | poniedziałek | 14.55–15.55 | pokój nauczycielski |
59. | Wiśniewski Bartłomiej | czwartek | 12.30–13.30 | pokój nauczycieli wf |
60. | Władowska Lidia | środa | 12.20–13.20 | 111 |
61. | Woźniak Dorota | wtorek | 12.20–13.20 | pokój nauczycielski |