Slajd 01

Kadra Pedagogiczna

Dyrektor szkoły – Aneta Jaworska

Wicedyrektor – Ilona Michalska

 

NAUCZYCIEL PRZEDMIOT
Marzena Adamczewska j. polski
Agnieszka Andler j. polski
Aneta Błaszczyk nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Emilia Bordon j. polski
Joanna Chęś wychowanie fizyczne
Grażyna Czajkowska biologia, przyroda
Jakub Drybs j. angielski
Dariusz Duszeński religia
Joanna Frontczak wychowanie fizyczne
Leszek Gawroński wychowanie fizyczne
Agata Jankowska – Pakulska biologia
Małgorzata Jaskólska chemia
Aneta Jaworska j. polski
Joanna Kijewska j. angielski
Mariola Kleczewska matematyka
Miłosz Kłobukowski j. polski,
Agnieszka Kołosowska historia
Agnieszka Komorowska nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, biologia
Iwona Kosińska bibliotekarz
Agnieszka Król matematyka
Katarzyna Krzemińska j. niemiecki
Piotr Kuczkowski matematyka
Aleksandra Kwiatkowska geografia
Magdalena Kwiatkowska filozofia
Radosław Lewiński wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Monika Lichman historia, wiedza o społeczeństwie
Dariusz Łoboda j. francuski, j. hiszpański
Aleksandra Marczewska historia, historia i społeczeństwo
Ilona Michalska biologia
Ewa Milewska j. angielski
Dorota Młynarczyk – Kowalec j. niemiecki
Agnieszka Modeńska j. angielski
Monika Mróz j. angielski
Beata Mularska –Henszel geografia, podstawy przedsiębiorczości
Elizawieta Nieznańska j. rosyjski
Ewa Nowak nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Renata Orlikowska pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie
Anita Perlikowska j. włoski
Bożena Piętowska historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Anna Rewicka – Lor j. francuski
Teresa Rosińska bibliotekarz
Krystyna Rutkowska matematyka
Łukasz Sławiński religia
Stefan Siedlecki chemia
Tomasz Szarfemberg j. angielski
Stefania Szarzyńska j. francuski
Marian Szczepański chór szkolny
Angelika Szumińska j. polski
Dorota Tomczak matematyka
Emilia Trzmielewska j. angielski
Tomasz Ulanowski wychowanie fizyczne
Wioletta Wachowicz informatyka
Grzegorz Wasilewicz fizyka
Joanna Wasińska – Nalepka nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Zbigniew Wawrzonkoski
fizyka
Dobrawa Wiśniewska nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Bartłomiej Wiśniewski wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Lidia Władowska j. angielski
Dorota Woźniak informatyka

Nasza lokalizacja

Nasz adres

III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku

ul. Bechiego 1
87-800 Włocławek
sekretariat: tel. 54 2322965

e-mail: sekretariat@lmkwloclawek.pl

Inspektor ochrony danych: Jadwiga Olejniczak
Telefon: +48 54 427-01-58
e-mail: jolejniczak@cuwpo.wloclawek.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

LMK w Social Media