Uroczyste zakończenie roku szkolnego
Zapraszamy na ostatnie spotkanie w roku szkolnym 2025/2026.
Oficjalna część uroczystości rozpocznie się o godz. 9.00 na boisku szkolnym w piątek 26 czerwca 2026 r.
Ze względu na zapowiadane wysokie temperatury prosimy o zabranie ze sobą butelki wody, nakrycia głowy lub parasola, aby chronić się przed słońcem!
Po części oficjalnej, o godz. 9.30, młodzież udaje się na spotkania z wychowawcami w przypisanych salach lekcyjnych.
| Klasa | Numer sali | Wychowawca |
| 1a | 303 | p. Ilona Michalska |
| 1b | 07 | p. Aleksandra Kwiatkowska |
| 1c | 305 | p. Mariola Kleczewska |
| 1d | 302 | p. Małgorzata Jaskólska |
| 2a | 203 | p. Agnieszka Andler |
| 2b | 104 | p. Agnieszka Król |
| 2c | 205 | p. Agnieszka Kołosowska |
| 3a | 112 | p. Monika Lichman-Wiatrowska |
| 3b | 103 | p. Monika Mróz |
| 3c | 208 | p. Elizawieta Nieznańskiej |
| 3d | 311 | p. Joanna Chełminiak-Kapelińska |
| 3e | 106 | p. Marzena Adamczewska |
| 3f | 209 | p. Jakub Drybs |



