Slajd 01

Kolejne sukcesy naszych sportowców

Siatkarze i wioślarze z LMK mają powody do zadowolenia!

25 marca reprezentacja LMK w piłce siatkowej chłopców uczestniczyła w Turnieju o Puchar Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku. Oprócz LMK wzięły w nim udział reprezentacje Zespołu Szkół Chemicznych, Zespołu Szkół Katolickich (aktualny Mistrz Włocławka) oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych.
W 1/2 finału Elemkowicze pokonali Zespół Szkół Katolickich 2:0, a w meczu finałowym wygrali z „Ekonomikiem” 2:1.
  9. Hubert Witczak.
Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem zawodników był pan prof. Tomasz Ulanowski.

Z kolei 4 kwietnia reprezentacja LMK zajęła III miejsce w Mistrzostwach Włocławka na ergometrze wioślarskim.