Slajd 01

Harmonogram dyżurów nauczycieli

Harmonogram dyżurów nauczycieli w roku szkolnym: 2021/2022

L.p. Nazwisko i imię Przedmiot Dzień tygodnia Godzina
1. Adamczewska Marzena j. polski czwartek 8.00 – 8.45
2. Andler Agnieszka j. polski poniedziałek 11.35 – 12.20
3. Błaszczyk Aneta nauczyciel współorganizujący proces kształcenia środa 8.50 – 9.30
4. Bordon Emilia j. polski poniedziałek 9.00 – 9.30
5. Chęś Joanna wychowanie fizyczne środa 9.00 – 9.30
6. Czajkowska Grażyna biologia wtorek 12.20 – 13.15
7. Drybs Jakub j. angielski wtorek 11.35 – 12.20
8. Duszeński Dariusz religia piątek 11.35 – 12.30
9. Gawroński Leszek wychowanie fizyczne    
10. Gmys Paweł informatyka czwartek 15.00 – 15.40
11. Jankowska – Pakulska Agata biologia    
12. Jaskólska Małgorzata chemia poniedziałek 10.40 – 11.25
13. Kleczewska Mariola matematyka poniedziałek 9.00 – 9.30
14. Kłobukowski Miłosz j. polski, wtorek 8.00 – 8.45
15. Kołosowska Agnieszka historia wtorek 13.20 – 14.05
16. Komorowska Agnieszka biologia, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia środa 13.20 – 14.05
17. Kosińska Iwona bibliotekarz wtorek 14.00 – 14.45
18. Król Agnieszka matematyka poniedziałek 9.40 – 10.25
19. Krzemińska Katarzyna j. niemiecki czwartek 8.50 – 9.35
20. Kuczkowski Piotr matematyka czwartek 14.55 – 15.30
21. Kwiatkowska Aleksandra geografia poniedziałek 10.40 – 11.25
22. Kwiatkowska Magdalena filozofia    
23. Lewiński Radosław wychowanie fizyczne czwartek 8.50 – 9.30
24. Lichman Monika historia, wos czwartek 8.00 -8.45
25. Łoboda Dariusz j. francuski, j. hiszpański    
26. Marczewska Aleksandra historia, his poniedziałek 12.30 – 13.15
27. Michalska Ilona biologia poniedziałek 9.40 – 10.25
28. Milewska Ewa j. angielski wtorek 10.40 – 11.25
29. Młynarczyk – Kowalec Dorota j. niemiecki piątek 8.45 – 9.30
30. Modeńska Agnieszka j. angielski wtorek 13.15 – 14.00
31. Mróz Monika j. angielski poniedziałek 12.30 – 13.15
32. Mularska – Henszel Beata geografia, podst. przedsiębiorczości czwartek 10.40 – 11.25
33. Nieznańska Elizawieta j. rosyjski piątek 8.15 – 8.45
34. Nowak Ewa nauczyciel współorganizujący proces kształcenia wtorek 11.35 – 12.20
35. Orlikowska Renata pedagog szkolny, wdżwr czwartek 10.00 – 12.00
36. Perlikowska Anita j. włoski    
37. Rewicka – Lor Anna j. francuski środa 14.10 – 14.55
38 Piętowska Bożena historia, wos wtorek 8.50 – 9.35
39. Rosińska Teresa bibliotekarz poniedziałek 8.00 – 9.45
40. Rutkowska Krystyna matematyka wtorek 9.40 – 10.25
41. Sławiński Łukasz religia poniedziałek 123.20 – 14.05
42. Siedlecki Stefan chemia poniedziałek 13.20 – 14.05
43. Szarfemberg Tomasz j. angielski czwartek 10.40 – 11.25
44. Szczepański Marian chór szkolny    
45. Szumińska Angelika j. polski środa 11.35 – 12.20
46. Tomczak Dorota matematyka środa 12.30 – 13.15
47. Trzmielewska Emilia j. angielski poniedziałek 10.40 – 11.25
48. Ulanowski Tomasz wychowanie fizyczne poniedziałek 9.40– 10.25
49. Urbaczewska Marzanna matematyka poniedziałek 11.35 – 12.20
50. Wachowicz Wioletta informatyka piątek 11.35 – 12.20
51. Wasilewicz Grzegorz fizyka poniedziałek 11.35 – 12.20
52. Wasińska – Nalepka Joanna nauczyciel współorganizujący proces kształcenia poniedziałek 8.00- 8.45
53. Wawrzonkoski Zbigniew fizyka poniedziałek 15.00 – 15.30
54. Wiśniewska Dobrawa nauczyciel współorganizujący proces kształcenia piątek 10.40 – 11.25
55. Wiśniewski Bartłomiej wychowanie fizyczne piątek 9.40 – 10.25
56. Władowska Lidia j. angielski czwartek 10.40 – 11.25
57. Woźniak Dorota informatyka wtorek 12.20 – 134.05

Nasza lokalizacja

Nasz adres

III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku

ul. Bechiego 1
87-800 Włocławek
sekretariat: tel. 54 2322965

e-mail: sekretariat@lmkwloclawek.pl

Inspektor ochrony danych: Jadwiga Olejniczak
Telefon: +48 54 427-01-58
e-mail: jolejniczak@cuwpo.wloclawek.pl

Dziennik elektroniczny

Biuletyn informacji publicznej

LMK w Social Media