tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA UCZNIA

Zajęcia dodatkowe

Realizacja dodatkowych zajęć w roku szkolnym 2017/2018

 

nauczyciel uczniowie dzień tygodnia godzina
Adamczewska Marzena

Zajęcia przygotowujące do konkursów

i olimpiad - język polski (klasy 2- 3)

czwartek 14.10 -15.00
Andler Agnieszka Zajęcia przygotowujące do konkursów (kl. 1-3)  do uzgodnienia do uzgodnienia
Bordon Emilia Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad do uzgodnienia do uzgodnienia
Duszeński Dariusz przygotowanie do konkursów (klasy 1-3) środa 10.40 -11.35
Kłobukowski Miłosz zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad czwartek 13.20 - 14.05
Frydrychowska Wioletta

Zajęcia przygotowujące do matury, konkursów

i olimpiad z WOS (3C,3E,3G i 1-3)

wtorek

poniedziałek

8.50 - 9.35

8.50 - 9.35

Król Agnieszka zajęcia przygotowujące do matury (3E,3F,3G) piątek 8.50 - 9.35
Katarzyna Krzemińska zajęcia przygotowujące domatury (3A,3E,3D) wtorek, środa 14.10 - 14.45
Lewiński Radosław

Przygotowanie reprezentacji do zawodów

sportowych (klasy 1-3)

wybrane soboty 10.00 - 12.00
Lichman Monika Przygotowanie do konkursów i olimpiad (klasy 1-3) środa 14.10 - 14.45
Michalska Ilona

zajęcia dodatkowe z biologii : 1b

1e

3d

1b

1b

poniedziałek

wtorek

wtorek

czwartek

piątek

8.00 - 8.45

14.10 - 14.55

13.20 - 14.05

8.00 - 8.45

Mularska-Henszel Beata

przygotowanie do konkursów i olimpiad z zakresu

ekonomii, przedsiębiorczości i logistyki (1-3)

czwartek 8.50 - 9.35
Czajkowska Grażyna Dodatkowe zajęcia z biologii (2B) wtorek 14.55 - 15.40
Młynarczyk - Kowalec Dorota Zajęcia przygotowujące do matury (1-3) piątek 14.55 - 15.40
Siedlecki Stefan Chemia dla uczniów klas 3 (3D) piątek 8.40 - 9.35
Rutkowska Krystyna Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych do uzgodnienia do uzgodnienia
Kwiatkowska Aleksandra Przygotowanie do matury - geografia (3A,3B,3C) czwartek 14.10 - 14.40
Ulanowski Tomasz Szkolny Klub Sportowy (1 - 3) do uzgodnienia

do uzgodnienia

Wachowicz Wioletta

Zajęciaprzygotowujące do matury i konkursów

- informatyka (3D)

wtorek

13.20 - 14.05

Wrzecionkowski Ireneusz Zajęcia przygotowujące do matury (3G) do uzgodnienie do uzgodnienia
Orlikowska Renata

Zajęcia przygotowujące do olimpiad z zakresu

zarządzania karierą zawodową (2F)

czwartek 13.00 - 13.45

 

 

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

pl pl pl