tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA RODZICA

Zaproszenie

Zaproszenie

Szanowni Rodzice uczniów szkół ponadgimnazjalnych

W dniach 5 - 6 kwietnia 2016 r. w Hali Mistrzów  odbędą się WŁOCŁAWSKIE TARG SZKÓŁ PRACY I RZEMIOSŁA. Organizatorami imprezy są: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włocławku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku oraz Cech Rzemiosł Różnych we Włocławku.

Drugi dzień TARGÓW - 6 kwietnia (środa w godz. 12:00 - 16:00) - jest adresowany do Waszych dzieci, tj. uczniów ostatnich i przedostatnich klas liceów, techników i szkół zasadniczych, jak również do osób dorosłych, poszukujących zatrudnienia. W tym dniu ofertę edukacyjną prezentować będą szkoły policealne, uczelnie wyższe z Włocławka . Ponadto prezentować się będą włocławscy rzemieślnicy, zakłady pracy oraz agencje pośrednictwa pracy.

Impreza będzie miała na celu pomóc uczniom w zaplanowaniu własnej kariery zawodowej, tj. zapewni poznanie oferty edukacyjnej w mieście , umożliwi spotkanie z przedsiębiorcami – dla wielu  przyszłymi pracodawcami, wreszcie indywidualny kontakt z przedstawicielami zawodów pozwoli młodym ludziom bliżej poznać specyfikę pracy w danym zawodzie. Ponadto uczniom i osobom bezrobotnym zostanie zaprezentowany szeroki wachlarz ofert pracy stałej, krótkoterminowej i sezonowej.

W trakcie imprezy młodzież będzie mogła również skorzystać z konsultacji doradców zawodowych
z Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Ponieważ Państwo, jako rodzice, macie swój udział w planowaniu przez wasz dzieci ich przyszłości edukacyjnej i zawodowej, serdecznie zapraszamy do zwiedzania TARGÓW również przez Państwa. Ponadto Targi dla wielu z Państwa, zainteresowanych rynkiem pracy, mogą być okazją do znalezienia zatrudnienia

Z poważaniem :

organizatorzy

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

pl pl pl