tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA NAUCZYCIELA

Harmonogram Konsultacji

Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

nauczyciel dzień tygodnia godzina przedmiot
Adamczewska Marzena wtorek 8.00 - 8.45 język polski
Andler Agnieszka poniedziałek 10.40 - 11.25 język polski
Bordon Emilia poniedziałek 8.00 - 8.45 język polski
Chęś Joanna poniedziałek 8.00 - 8.45

wychowanie fizyczne

Czajkowska Grażyna poniedziałek 13.20 - 14.05

biologi, przyroda

Czarnecka Agnieszka poniedziałek 15.00 - 15.45 biologia
Duszeński Dariusz piątek 8.50 - 9.35

religia

Frontczak Joanna środa 10.40 - 11.25 wychowanie fizyczne
Jankowska_Pakulska Agata wtorek 7.55 - 8.40 biologia
Jaskólska Małgorzata środa 10.35 - 11.20 chemia
Kijewska Joanna środa 10.40 - 11.25 język angielski
Kleczewska Mariola poniedziałek 9.40 - 10.25 matematyka
Kłobukowski Miłosz wtorek 11.35 - 12.20 język polski, wiedza o kulturze
Kołosowska Agnieszka środa 12.30 - 13.15 historia, wiedza o społeczeństwie
Kosińska Iwona codziennie w godzinach pracy bibliotekarz
Król Agnieszka poniedziałek 8.50 - 9.35 matematyka
Krzemińska Katarzyna czwartek 10.40 - 11.25 język niemiecki
Kwiatkowska Aleksandra czwartek 10.40 -11.25 geografia
Lewiński Radosław wtorek  8.50 - 9.35 

wychowanie fizyczne

edukacja dla bezpieczeństwa

Lichman Monika środa 13.20 - 14.05 historia, wiedza o społeczeństwie
Łoboda Dariusz środa 8.50 - 9.35 język francuski i język hiszpański
Michalska Ilona piątek 9.40 - 11.25 biologia
Milewska Ewa poniedziałek 11.35 - 12.20 język angielski
Młynarczyk-Kowalec Dorota poniedziałek 12.20 - 13.05 język niemiecki
Modeńska Agnieszka poniedziałek 11.45 - 12.30 język angielski
Mróz Monika środa

9.40 - 10.25

język angielski
Mularska – Henszel Beata piątek 10.40 - 11.20 geografia, podstawy przedsiębiorczości
Nieznańska Elizawieta piątek 10.30 - 11.00 język rosyjski
Orlikowska Renata codziennie 10.00 - 12.00 pedagog
Perlikowska Anita do uzgodnienia przez e-dziennik język włoski
Piętowska Bożena czwartek 12.30 - 13.15 historia, wos
Rosińska Teresa poniedziałek 12.30 - 13.45 bibliotekarz
Rutkowska Krystyna poniedziałek 12.20 - 12.50 matematyka
Sławiński  Łukasz wtorek 13.20 - 14.05 religia
Siedlecka Stefan poniedziałek 11.35 - 12.20 chemia
Siurdyga Stanisław wtorek 13.20 - 14.05 religia
Szarfemberg Tomasz  czwartek 11.45 - 12.30  język angielski
Szarzyńska Stefania czwartek 10.40 - 11.25 język francuski
Szczepański Marian w czasie prób chóru chór
Szumińska Angelika piątek 13.20 - 14.05 język polski
Tomczak Dorota środa 10.40 - 11.25 matematyka
Trzmielewska Emilia czwartek 8.00 - 8.45 język angielski
Ulanowski Tomasz poniedziałek 11.35 - 12.20 wychowanie fizyczne
Urbaczewska Marzanna wtorek 10.40 - 11.25 matematyka
Wachowicz Wioletta piątek 11.35 - 12.20 informatyka, matematyka
Wasilewicz Grzegorz  poniedziałek 10.40 - 11.25  fizyka
Wiśniewski Bartłomiej wtorek 9.40 - 10.25 wychowanie fizyczne
Władowska Lidia wtorek 13.20 - 14.05 język angielski
Wrzecionkowski Ireneusz piątek 12.30 - 13.15 język angielski

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

pl pl pl