tlo_01 tlo_02 tlo_03

logo lmk

postacie lmk

STREFA NAUCZYCIELA

Harmonogram Konsultacji

Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

nauczyciel dzień tygodnia godzina przedmiot
Adamczewska Marzena środa 9.40 - 10.25 język polski
Andler Agnieszka środa 12.30 - 13.15 język polski
Bordon Emilia wtorek 9.40 - 10.25 język polski
Chęś Joanna środa 10.40 - 11.25

wychowanie fizyczne

Czajkowska Grażyna poniedziałek 11.35 - 12.20

biologi, przyroda

Duszeński Dariusz poniedziałek 13.20 - 14.05

religia

Frydrychowska Wioletta poniedziałek 8.50 - 9.35 historia, wiedza o społeczeństwie
Hankowska-Czerwińska Edyta środa 13.20 - 14.05 wiedza o kulturze
Kijewska Joanna poniedziałek 9.40 - 10.25 język angielski
Kłobukowski Miłosz środa 8.50 - 9.35 język polski, wiedza o kulturze
Kołosowska Agnieszka poniedziałek 8.50 - 9.35 historia, wiedza o społeczeństwie
Kosińska Iwona codziennie w godzinach pracy bibliotekarz
Krauze Elżbieta czwartek 12.40 - 13.25 język polski
Król Agnieszka poniedziałek 10.40 - 11.25 matematyka
Krzemińska Katarzyna piątek 9.40 - 10.25 język niemiecki
Kwiatkowska Aleksandra środa 11.35 -12.20 geografia
Lewiński Radosław czwartek 11.35 - 12.20 wychowanie fizyczne
Lichman Monika wtorek 11.35 - 12.20 historia, wiedza o społeczeństwie
Łoboda Dariusz poniedziałek 10.30 - 11.15 język francuski i język hiszpański
Michalska Ilona codziennie 11.35 - 12.20 biologia
Michorzewska Magdalena czwartek 13.20 - 14.05 edukacja dla bezpieczeństwa
Milewska Ewa wtorek 10.40 - 11.25 język angielski
Młynarczyk-Kowalec Dorota piątek 9.40 - 10.25 język niemiecki
Modeńska Agnieszka środa 10.40 - 11.25 język angielski
Mróz Monika czwartek

10.40 - 11.25

język angielski
Mularska – Henszel Beata czwartek 8.50 - 9.35 geografia, podstawy przedsiębiorczości
Nieznańska Elizawieta piątek 12.30 - 13.00 język rosyjski
Orlikowska Renata codziennie 10.00 - 12.00 pedagog
Perlikowska Anita poniedziałek 10.40 - 11.25 język włoski
Rosińska Teresa codziennie w godzinach pracy bibliotekarz
Rutkowska Krystyna pniedziałek 11.35 - 12.20 matematyka
Siedlecki Stefan piątek 8.50 - 9.40 chemia
Sławiński Łukasz czwartek 13.20 - 14.00 religia
Siurdyga Stanisław środa 13.20 - 14.05 religia
Stasiak Barbara wtorek 9.45 - 10.25 historia
Szarfemberg Tomasz poniedziałek 11.35 - 12.15 język angielski
Szarzyńska Stefania poniedziałek 11.30 - 12.15 język francuski
Szczepański Marian w czasie prób chóru chór
Tomczak Dorota czwartek 13.20 - 14.05 matematyka
Trzmielewska Emilia czwartek 11.35 - 12.20 język angielski
Ulanowski Tomasz poniedziałek 10.30 - 11.25 wychowanie fizyczne
Urbaczewska Marzanna piątek 10.30 - 11.25 matematyka
Wachowicz Wioletta piątek 9.40 - 10.25 informatyka
Wasilewicz Grzegorz poniedziałek 10.40 - 11.25 fizyka
Wiśniewski Bartłomiej wtorek 12.30 - 13.15 wychowanie fizyczne
Wrzecionkowski Ireneusz piątek 9.40 - 10.35 język angielski

dziennik elektroniczny

aktualnosci LMK

galerie lmk

Wydarzenia

Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

pl pl pl